CETI & DEEP PURPLE

CETI zagrało fantastyczny koncert przed DEEP PURPLE w ostatnią niedzielę - ich pełen energii set zachwycił publiczność, która znakomicie reagowała na występ CETI,

to był wielki sukces zespołu i zaszczyt dzielenia sceny jako UWAGA nie support, ale "very special guest" - gość specjalny -  światowej legendy, ktora również znakomicie zareagowała na występ CETI !

" Koncert w wypełnionej po brzegi hali Atlas Arena rozpoczął się o godzinie 20-ej. występem rodzimej grupy Ceti. Muzycy rozpoczęli dość żywiołowo i błyskawicznie złapali kontakt z publicznością, która w trakcie niemal godzinnego show bawiła się doskonale" 
DDLODZ.PL - kliknij

INFO MUSIC
" CETI to kawał dobrej, ostrej, rockowej muzyki. Jeśli macie taką szansę to koniecznie zobaczcie ich na żywo"
...." W bieżącym roku 25- lecie zespołu zbiegło się z wydaniem znakomitej płyty „Brutus Syndrome”. Podczas występu zespół sięgał zatem zarówno do tradycji, jak i dokonań najnowszych..." 
kliknij

DZIENNIK ŁÓDZKI

" "Grupa zagrała z energią i radością, nie zabrakło też wielkiego hitu „Dorosłe dzieci”, znanego z repertuaru zespołu Turbo. Warto podkreślić, że formacja CETI świętuje 25-lecie istnienia i, jak mówił w Łodzi, Kupczyk robi swoje, nikogo nie kopiując" - kliknij

FOTO RELACJE - energia spływa z fotosów ! Zapraszamy do wglądu :

Event Pack 

Music Alert 

Kararokita

INTERIA

ROCKMETAL

 

Łódzkie Radio

 

CETI I PURPLE DUZE Kopiowanie

Filmy

 

 

109

Użytkowników

408

Artykułów

43

Filmy

1125

Zdjęć