Zgodnie z zapowiedziami z początku tygodnia medialna premiera nowego klipu CETI zrealizowanego do utworuFIGHT TO KILL z albumu "BRUTUS SYNDROME"

CETI podsumowuje tym klipem promocję swojego ostatniego studyjnego albumu, który odniósł i wciąż odnosi sukcesy nie tylko w naszym kraju, ale również zachwycił fanów w Holandii, Niemczech, Wielkiej Byrtanii, Włoszech etc. a ostatnio także w USA !

Ten tydzień to tydzień premier , bo na początku tygodnia do sklepów tafił album 25 lecia zespołu "FROM VALUT TO INIVERSE, 25 YEARS" , którego promocję CETI rozpocznie trasą w Niemczech dokąd wyrusza już w czwartek a dziś prezentujemy obraz do FIGHT TO KILL , utworu otwierajacego krążek "BRUTUS SYNDROME", dołączając do tego prezentację ostatniego trzecie singla "SONS OF BRUTUS"  do tego wyjątkowego albumu, który zawiera powyższy klip. Singiel zawierający nowy klip będzie sprzedawany podczas tras i koncertów zespołu, startujemy w Niemczech ! 

Tu znajdziecie szczegółowe informację dotyczące premiery klipu na stronie wydawcy METAL MIND PRODUCTIONS i link do klipu :

KLIKNIJ

ceti making of szyb maciej 16

new singiel to  SONS OF BRUTUS

new singiel insidie

 

Filmy

 

 

109

Użytkowników

408

Artykułów

43

Filmy

1125

Zdjęć